fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Вигодівці

Суспільство 09:00, 13.05, 2019

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію (потужністю 20 кВт), що працює за "зеленим" тарифом для дому в селі Вигодівка Долинського району Івано-Франківської області.

Встановлена сонячна електростанція потужністю 20 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за "зеленим" тарифом.

Сонячна електростанція потужністю 20 кВт дасть змогу виробити 21,105.74 кВт*год. електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Вигодівці 1

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано полікристалічні сонячні панелеі Canadian Solar CS6K 280 P – 78 шт., автоматику змінного струму NOARK Electric та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги HUAWEI Sun 2000-20 KTL. Сонячні панелі встановлено на господарські споруди.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Вигодівці 3

Переваги встановлення мережевої сонячної електростанції для дому, що працює за "зеленим" тарифом. При покупці та встановленні сонячної електростанції ви отримуєте ряд переваг, котрі допоможуть вам стати енергонезалежними та отримувати прибуток.

• Вигідна інвестиція – економія з першого дня. Термін окупності сонячної електростанції – від 4 років.
• Великий термін служби – мінімум затрат на експлуатацію. Надійна робота обладнання більш як 35 років.
• Додатковий дохід – прибуток від продажу електроенергії за "зеленим" тарифом, виплати зафіксовані в Євро.

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує встановлення сонячних електростанцій для дому та оформлення "зеленого" тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі за вигідними цінами в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: