fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Нових Кривотулах

Суспільство 10:00, 22.04, 2019

Івано-франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію (потужністю 30 кВт), що працює за "зеленим" тарифом для дому в селі Нові Кривотули Тисменицького району Івано-Франківської області.

Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за "зеленим" тарифом.

Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 31 522 кВт*год. електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Нових Кривотулах 1

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано полікристалічні сонячні панелеі Yingli Solar YGE-72-325 W – 94 шт., автоматику змінного струму NOARK Electric та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги HUAWEI Sun 2000-33 KTL-A. Сонячні батареї встановлено на дахах споруд та наземній металоконструкції.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Нових Кривотулах 2

Переваги встановлення мережевої сонячної електростанції для дому, що працює за "зеленим" тарифом. При покупці та встановленні сонячної електростанції ви отримуєте ряд переваг, котрі допоможуть вам стати енергонезалежними та отримувати прибуток.

• Вигідна інвестиція – економія з першого дня. Термін окупності сонячної електростанції – від 4 років.
• Великий термін служби – мінімум затрат на експлуатацію. Надійна робота обладнання більш як 35 років.
• Додатковий дохід – прибуток від продажу електроенергії за зеленим тарифом, виплати зафіксовані в Євро.

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує встановлення готових комплектів сонячних електростанцій для дому та оформлення "зеленого" тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: