fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 31 кВт змонтовано в Підвисокому

Суспільство 11:40, 05.07, 2018

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала домашню мережеву сонячну електростанцію для приватного домогосподарства, що працює за "зеленим" тарифом, в селі Підвисоке Снятинського району Івано-Франківської області.

Станція потужністю 31 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за "зеленим" тарифом (вартістю 0,18 євро за 1 кВт*год до 2030 року).

Сонячну електростанцію для дому потужністю 31 кВт змонтовано в Підвисокому 1

При будівництві мережевої сонячної електростанції використано 90 сонячних монокристалічних панелей Longi Solar LR6-72-345M, автоматику змінного струму ETI та мережевий трифазний інвертор HUAWEI Sun – 33 KTL-A. Сонячні панелі встановлено на металоконструкцію, яка є рухомою, що надає можливість змінювати кут (50°, 42°, 34°, 26°) в залежності від пори року для збільшення генерації електростанції.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 31 кВт змонтовано в Підвисокому 2

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує: сонячні електростанції для дому "під ключ", що працюють за "зеленим" тарифом. Отримати консультацію або придбати обладнання можна за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: