fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 8 кВт встановлено в Узині

Суспільство 10:10, 25.05, 2019

Івано-франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію (потужністю 8 кВт), що працює за "зеленим" тарифом для дому в селі Узин Тисменицького району Івано-Франківської області.

Встановлена сонячна електростанція потужністю 8 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за "зеленим" тарифом.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 8 кВт встановлено в Узині 1

Мережева сонячна електростанція потужністю 8 кВт дасть змогу виробити 10 581 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.
При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано монокристалічні сонячні панелі Longi Solar LR6-72-365W – 30 шт., автоматику змінного струму NOARK Electric та однофазний мережевий сонячний інвертор напруги Fronius PRIMO 8.2-1. Сонячні панелі встановлено на дах житлового будинку та господарську споруду.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 8 кВт встановлено в Узині 2

Переваги встановлення мережевої сонячної електростанції для дому, що працює за зеленим тарифом. При покупці та встановленні сонячної електростанції Ви отримуєте ряд переваг, котрі допоможуть Вам стати енергонезалежними та отримувати прибуток.

• Вигідна інвестиція – економія з першого дня. Термін окупності сонячної електростанції від 4 років.
• Великий термін служби – мінімум затрат на експлуатацію. Надійна робота обладнання більш як 35 років.
• Додатковий дохід – прибуток від продажу електроенергії за зеленим тарифом, виплати зафіксовані в Євро.

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує встановлення сонячних електростанцій для дому та оформлення "зеленого" тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі за вигідними цінами в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: