fbpx

Сонячну електростанцію потужністю 30 кВт встановили в Чернієві. ФОТО

Суспільство 09:00, 11.02, 2019

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію (потужністю 30 кВт), що працює за "зеленим" тарифом, для дому в селі Черніїв Тисменицького району Івано-Франківської області.

Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за "зеленим" тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 32 006,32 кВт*год. електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області. Вартість кіловата за "зеленим" тарифом складає 0,18 € цента, що дозволить за рік роботи отримати прибуток 5 761,14 Євро.

Сонячну електростанцію потужністю 30 кВт встановили в Чернієві. ФОТО 1

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано полікристалічні сонячні панелі RISEN RSM72-6-330 (39 шт.) та Suntech STP330-24/Vfw (47 шт.), автоматику змінного струму ETI та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги Huawei Sun 2000 33KTL-A.

Сонячну електростанцію потужністю 30 кВт встановили в Чернієві. ФОТО 3

Сонячні панелі встановлено на дах житловго будинку за допомогою системи кріплення зі сталевого гнутого профілю з подальшим нанесенням антикорозійного покриття (оцинковка).

Сонячну електростанцію потужністю 30 кВт встановили в Чернієві. ФОТО 5

Переваги встановлення мережевої сонячної електростанції для дому, що працює за зеленим тарифом. При покупці та встановленні сонячної електростанції ви отримуєте ряд переваг, котрі допоможуть вам стати енергонезалежними та отримувати прибуток.

• Вигідна інвестиція – економія з першого дня. Термін окупності сонячної електростанції – від 4 років.
• Великий термін служби – мінімум затрат на експлуатацію. Надійна робота обладнання більш як 35 років.
• Додатковий дохід – прибуток від продажу електроенергії за зеленим тарифом, виплати зафіксовані в Євро.

Для приватних домогосподарств компанія "ЕКО ЕНЕРГІЯ ®" пропонує встановлення сонячних електростанцій та оформлення "зеленого" тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні батареї в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія "ЕКО ЕНЕРГІЯ ®".

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: