fbpx

Сонячну електростанцію потужністю 35 кВт встановлено в Коломиї

Суспільство 09:00, 04.03, 2019

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію (потужністю 35 кВт), що працює за "зеленим" тарифом, для дому в Коломиї Івано-Франківської області.

Встановлена сонячна електростанція потужністю 35 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за “зеленим” тарифом. Сонячна електростанція потужністю 35 кВт дасть змогу виробити 34 093,89 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області. Вартість кіловата за “зеленим” тарифом складає 0,18 € цента, що дозволить за рік роботи отримати прибуток 6136,90 Євро.

Сонячну електростанцію потужністю 35 кВт встановлено в Коломиї 1

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано монокристалічні сонячні панелеі LONGi Solar LR6-72-360w – 98 шт., автоматику змінного струму ETI та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги HUAWEI Sun 2000-33 KTL-A. Сонячні панелі встановлено на наземну металоконструкцію.

Сонячну електростанцію потужністю 35 кВт встановлено в Коломиї 3

Сонячну електростанцію потужністю 35 кВт встановлено в Коломиї 5

Переваги встановлення мережевої сонячної електростанції для дому, що працює за “зеленим” тарифом. При покупці та встановленні сонячної електростанції вви отримуєте ряд переваг, котрі допоможуть вам стати енергонезалежними та отримувати прибуток.

• Вигідна інвестиція – економія з першого дня. Термін окупності сонячної електростанції – від 4 років.
• Великий термін служби – мінімум затрат на експлуатацію. Надійна робота обладнання більш як 35 років.
• Додатковий дохід – прибуток від продажу електроенергії за “зеленим” тарифом, виплати зафіксовані в Євро.

Для приватних домогосподарств компанія “ЕКО ЕНЕРГІЯ ®” пропонує встановлення сонячних електростанцій та оформлення “зеленого” тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія “ЕКО ЕНЕРГІЯ ®”.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: