fbpx

Соціальні служби опікуються сім’ями військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО

Суспільство 09:45, 01.08, 2014

63 військовослужбовці із Тисменицького району призвані до лав Збройних Сил України в ході часткової мобілізації в державі.

Родичами військових, які проходять службу в зоні АТО, опікуються соціальні служби. Про це КУРСу повідомили у відділі прес-служби Івано-Франківської ОДА.

Працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Територіального центру соціального обслуговування Тисменицького району впродовж липня 2014 року провели соціальне інспектування усіх 63 сімей військовослужбовців та вивчили їхні потреби.

Працівники прийняли 45 заяв на одноразову матеріальну допомогу (у міру надходження). Трьом сім’ям надали допомогу щодо газифікації будинку, шістьом – у ненарахуванні пені за користування кредитом, ще шістьом придбали шкільне приладдя, окремі сім'ї оформили субсидії та отримали посвідчення багатодітної сім’ї. За результатами звернень шість листів надіслали для влаштування дітей в дитячий навчальний заклад, навчально-виховний комплекс, вищі навчальні заклади та поставили на облік у районний центр зайнятості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: