fbpx

Союз українців Румунії ініціює підписання угоди з Прикарпаттям

Суспільство 10:22, 07.02, 2015

Союз українців Румунії ініціює підписання угоди про співпрацю з Прикарпаттям.

Про це кореспонденту Укрінформу в Івано-Франківську повідомив заступник голови Союзу українців Румунії Мирослав Петрецький.

"Ми готуємо до підписання угоду про співпрацю Івано-Франківської області і Союзу українців Румунії та з Марамурешом", – зазначив він.

За його словами, така співпраця посилить розвиток української культури в Україні та Румунії. Румунська сторона сподівається, що ця угода буде підписана на офіційних заходах, які відбудуться наприкінці лютого в Румунії з нагоди 25-річчя створення там Союзу українців. На святкування запросили офіційну делегацію Прикарпаття.

Відомо, що Союз українців Румунії об'єднав 52 тисячі своїх громадян, які мають українське коріння, з них 32 тисячі проживають у регіоні Марамуреш, центром якого є місто Бая-Маре. Організація активно опікується розвитком української культури та мови в Румунії.

"Ми випускаємо підручники для вивчення української мови, підтримуємо олімпіади, конкурси декламування українською. Торік ми видали до 6 тисяч підручників для вивчення української у школах Румунії", – зазначив Мирослав Петрецький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: