fbpx

Спікер ВР намагався зірвати прикарпатському нардепу виступ на погоджувальній раді

Суспільство 09:18, 10.02, 2015

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман погрожував позбавити народного депутата Юрія Дерев'янка можливості виступати на погоджувальній раді парламенту.

Про це він заявив під час засідання погоджувальної ради після того, як Дерев'янко спробував використати надані регламентом Верховної Ради півхвилини для виступу.

"Якщо ви ще раз візьмете слово без того, як я Вам його дам, ви втратите можливість виступати", – заявив Гройсман.

Дерев'янко, у свою чергу зауважив, що стаття 73, пункт 4 регламенту зобов'язує Голову Верховної Ради надавати слово народному депутату, який присутній на засіданні погоджувальної ради.

Під час виступу Дерев'янка також вимикали мікрофон.

Нардеп просив включити три законопроекти до порядку денного, що знімають підстави для корупції.

Перший – №1127 – про зміни до законів, що регулюють  державні закупівлі. Документом пропонується зобов'язати державні підприємства проводити процедури тендерів при закупівлях.

Другий – 1808 – стосується змін до Податкового кодексу, зокрема щодо удосконалення трансфертного ціноутворення.

Дерев'янко нагадав, що законопроект Кабінету Міністрів щодо трансфертного ціноутворення, який був ухвалений Верховною Радою в авральному порядку наприкінці року, не містить терміну "міжнародні біржі", за зданими яких порівнюються ціни на товари експорту-імпорту.  

Хоча прем'єр-міністр Арсеній Яценюк обіцяв, що ця норма в законопроекті буде. "Тому давайте виправимо цю ганебну помилку",  заявив Дерев'янко.
 

Третій – законопроект про створення Тимчасової слідчої комісії ВР для розслідування протиправних діянь силовиків під час подій Євромайдану. "На превеликий жаль, ми маємо скоро річницю тих подій, але жодних результатів не маємо. Тому такий законопроект зареєстрований",  наголосив нардеп.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: