fbpx

Спілка української молоді організувала на Прикарпатті виховно-відпочинкові табори

Суспільство 10:19, 29.07, 2015

За підтримки Міністерства молоді та спорту України в урочищі Підлюте Рожнятівського району організували виховно-відпочинкові табори Спілки української молоді в Україні.

Діти з усіх куточків держави перебувають в неповторній атмосфері Українських Карпат разом з досвідченими виховниками – СУМівцями, інформує Івано-Франківська ОДА.

В програмі цьогорічного таборування  зустріч з бійцем полку особливого призначення "Азов" Миколою Дуткою, написання листів воякам АТО, піша мандрівка за маршрутом Підлюте (500 метрів над рівнем моря)  Хребет Марковець,  Траверс Фашор  притулок під Фашорами  вершина Фашор (1300 метрів над рівнем моря)  Хребет Марковець  Підлюте, екскурсія до Гошівського монастиря, щоденні вечірні програми згідно з програмою таборів: пластилінова Січ, "Море в пляшці", військово-спортивні вишколи, гутірки на історичну та сучасну тематику, дискусії про сучасну політичну та економічну ситуацію в Україні, спортивні змагання та теренові ігри, спілкування на катехетичні теми та багато іншого. 

Важливим є те, що у заходах задіяна значна кількість учасників з різних частин України, в тому числі окупованих територій Донбасу та Криму. Серед них – діти з родин вимушених переселенців та учасників АТО.

З умовами перебування молоді на Прикарпатті ознайомився начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Ростислав Микитюк. Він поспілкувався з учасниками таборування, вислухав їх пропозиції, пообіцяв сприяння в організації окремих заходів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: