fbpx

СпільноТи: УГКЦ розробила безкоштовний мобільний додаток для молоді

Суспільство 20:06, 23.04, 2019

Українська Греко-Католицька Церква розробила мобільний застосунок, що містить основну контактну інформацію про парафії та спільноти УГКЦ в Україні та за кордоном. Це вже четвертий додаток від УГКЦ.

"Це такий собі кишеньковий довідник, – каже Ірина Владимір, один з ідейників проекту.  Його основна мета  показати, що Церква  це не холодна будівля, а живий організм, який розвивається і росте, а також показати все багатство нашого різноманіття".

Мобільний застосунок розроблено на базі Інтерактивної карти УГКЦ, яку створено Департаментом інформації УГКЦ і яка зараз налічує дані про більше ніж 2800 парафій і осередків УГКЦ, та доповнено інформацією про чинні мирянські рухи та спільноти.

Він працює в режимі карти і показує перелік усіх парафій, що розташовані навколо користувача, та спільнот, які до них належать. Доступна функція універсального пошуку за основними характеристиками. Крім того, можна обирати свої улюблені парафії чи спільноти і отримувати сповіщення про оновлення інформації про них.

"Християнин немислимий без спільноти, хоч би найменшої. У спільноті ми зустрічаємо Христа, знаходимо підтримку, зростаємо духовно", – додає Максим Гонтар, технічний керівник проекту.

Додаток безкоштовний і вже доступний для завантаження на платформах iOS і Android.

Детальнішу інформацію можна дізнатись на сайті https://spilnoty.pp.ua/ або на сторінці у Фейсбук.

Варто зазначити, що це вже не перший подібний проект Української Греко-Католицької Церкви. Раніше було розроблено Дивенсвіт-календар УГКЦМолитовник УГКЦ та мобільний застосунок з цитатами Блаженнішого Любомира.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: