fbpx

Спостерігачі назвали топ-3 порушення перед другим туром місцевих виборів

Політика 02:33, 14.11, 2015

Масовим перед другим туром стало розповсюдження "брудної агітації". А серед ризиків під час другого туру місцевих виборів представники ОПОРИ назвали юридичні протистояння та спроби вплинути на ТВК.

Експерти з громадянської мережі "ОПОРА", яка стежить за проведенням виборів в Україні, опублікували проміжний звіт, у якому розповіли про головні виклики, яких слід очікувати у другому турі місцевих виборів, що відбудуться 15 листопада. 

Також в організації заявляють про високий рівень "потенційної конфліктності" під час повторного голосування у 14 з 25 міст, де відбудеться другий тур виборів міських голів.

"На першому місці порушення правил ведення передвиборчої агітації та непрозоре фінансування виборів. Тобто, непрозоре фінансування виборчих кампаній кандидатів або з-поза меж виборчих фондів. На другому місці підкуп виборців, на третьому – порушення з боку членів виборчих комісій", – розповіла про найбільш поширені порушення в ході виборчого процесу координатор громадянської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська.

Попри достатньо високий організаційний рівень проведення недільного голосування, спостерігачі відзначають ще цілу низку "дестабілізуючих ризиків". Серед них – можливі юридичні протистояння, спроби вплинути на діяльність виборчих комісій. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: