fbpx

Обвинувачений у хабарництві Чупірчук не з'явився на суд через хворобу

Суспільство 14:40, 27.04, 2017

Сьогодні, 27 квітня, Івано-Франківський міський суд мав продовжити розгляд справи підозрюваного у хабарництві екс-директора міського фонду комунального майна Богдана Чупірчука, однак обвинувачений на засідання не з'явився.

Адвокат Чупірчука розповів, що йому відомо лише те, що стан здоров'я обвинуваченого незадовільний і невідомо, скільки часу він буде на лікарняному. Жодних підтверджуючих документів підсудний не надав. Тому суддя Наталія Деркач зобов'язала надати довідку про лікування на наступному судовому засіданні, яке відбудеться 23 травня.

Як писав КУРС, Богдан Чупірчук на підставі ст. 54 КПК відмовився від послуг своїх захисників та попросив суд надати йому час, щоб знайти інших. На останньому судовому засіданні був представлений новий захисник Лозинський, який попросив суд дати йому час на ознайомлення з матеріалами справи. 

Нагадаємо, 12 березня 2015 року Богдана Чупірчука та директора спортивного комплексу Івана Слюсара затримали під час одержання хабара. Чиновники вимагали та одержали 5 тисяч доларів США та 7 тисяч гривень.

За таку винагороду посадовці обіцяли позитивне вирішення питання щодо надання в оренду нежитлових приміщень для здійснення підприємницької діяльності на території стадіону. Затримано зловмисників було під час одержання коштів.

Прокуратурою Івано-Франківської області вже завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо посадовця. Обвинувальний акт стосовно Чупірчука Б. В. скеровано для розляду по суті до Івано-Франківського міського суду за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Кілька судових засідань переносили через хворобу обвинуваченого. Розгляд цієї справи часто переносять через те, що на засідання не з'являються сторони. У вересні 2016 року обвинувачений поклопотав про відвід судді

Іван Слюсар визнав свою вину та отримав свій судовий вирок – 25,5 тисяч гривень штрафу із позбавленням права обіймати посади протягом двох років

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: