fbpx

США і Великобританія повинні захистити Україну – The Independent

Політика 17:18, 02.09, 2014

Російські війська вторглися в Україну і підійшли до міста Маріуполь, в якому мешкає 400 тисяч людей. Однак Захід у відповідь лише вдається до "словесної акробатики", ухиляючись від слів "вторгнення" і "війна".

Про це сьогодні на сторінках The Independent пише колишній спіч-райтер прем'єр-міністра Великобританії журналіст Іен Біррел.

"Як і інші журналісти, я зустрічав на Донбасі російських солдатів, які охоче визнають свою національну приналежність. Тож давайте перестанемо грати в ігри Володимира Путіна і почнемо дивитися на факти: він відправив російські війська в іншу країну і свідомо розриває на частини європейську країну", – йдеться в статті.

Він також нагадав про заяви Путіна щодо утворення так званої "Новоросії", які пояснюють амбіції президента Росії. 

"Заходу варто відповісти за допомогою серйозної грошової допомоги Україні, а також комплексних санкцій, які переріжуть фінансові артерії і сильніше вдарять по друзям Путіна. Чому, наприклад, відомий власник футбольних клубів, незважаючи на зв'язки з Кремлем, досі не в чорному списку санкцій?" – натякає автор на олігарха Романа Абрамовича. 

Біррел додає, що США і Великобританія як гаранти цілісності України за Будапештським договором повинні вирішити для себе, чи стануть вони на захист України, яка прагне демократії, чи стоятимуть осторонь доки "деспотизм руйнуватиме ці мрії".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: