fbpx

США попросили весь світ допомогти Україні

Політика 22:08, 18.12, 2014

В адміністрації Сполучених Штатів Америки очікують, що Міжнародний валютний фонд, Світовий банк, а також інші міжнародні донори збільшать розмір фінансової допомоги Україні.

Про це заявила в середу у Вашингтоні помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд, передає Укрінформ.

"Ми очікуємо, що МВФ і Світовий банк повинні збільшити свою підтримку Україні, але і Сполучені Штати, Європа і інші друзі України в усьому світі вчинять так само", – зазначила представник Держдепу, відповідаючи на запитання про перспективи розширення фінансової допомоги на $ 15 млрд.

Вона зазначила, що команда МВФ, включаючи представників керівництва Фонду, працюють з українською стороною щодо подальшого фінансування, в тому числі, під час візитів до Києва і зустрічей з українським урядом.

Помічник держсекретаря також поінформувала, що безпосередньо в США проводиться робота над посиленням фінансової підтримки України, у тому числі, в контексті забезпечення вимог МВФ.

Водночас у Вашингтоні чекають від української сторони реалізації реформ, перш за все, антикорупційних, а також лібералізації національної економіки з метою її подальшої інтеграції в світову.

Нагадаємо, що 16 грудня міністр фінансів Наталія Яресько висловила сподівання, що, за умови прийняття бюджету і пакету реформ ще в цьому місяці, вона зможе переконати МВФ в найкоротші терміни виплатити свій черговий кредит у розмірі близько $3 млрд. "Виходячи з того, що ми повинні встигнути в грудні, я сподіваюся на це на початку січня", – зазначила вона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: