fbpx

Стало відомо, хто змагатиметься за обласний Кубок з футболу: жереб 1/16

Спорт 13:03, 03.09, 2016

Наступного тижня на полях Франківщини стартує розіграш обласного Кубка з футболу сезону 2016-2017 років. У цьому розіграші в кубкових перегонах за головний трофей змагатимуться 29 команд: 13 представників першої ліги області, 14 – другої, "Оскар" (Підгір'я) – чинний володар Кубка області сезону 2015 року, учасник Чемпіонату України серед аматорських команд і ФК "Кремінь" (Пістинь) – володар Кубка Косівського району, єдина команда володар Кубка району, яка виявила бажання змагатись у цьому турнірі.

Зідно з Регламентом обласних змагань до участі в розіграші Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2016-2017 років допускаються володар Кубка чемпіонів міст і районів області сезону 2015 року та чинні володарі Кубків міст і районів області, пише КУРС з посиланням на ifff.if.ua.

Згідно з рішенням Комітету з проведення змагань ІФФФ команди "Оскар" (Підгір'я), "Карпати" (Коломия) і "Гал-Вапно" (Галич) на правах минулорічних півфіналістів цього турніру стартують у розіграші Кубка області з футболу сезону 2016-2017 років, розпочинаючи зі стадії 1/8 фіналу.

2 вересня в конференц-залі "Фонтуш Бутік Готелю" відбулося засідання Комітету з проведення змагань, на якому пройшла процедура жеребкування й були затверджені пари команд та дата проведення матчів попереднього етапу розіграшу Кубка області з футболу сезону 2016-2017 років.

За допомогою почесних гостей були сформовані пари попереднього етапу розіграшу Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2016-2017 років.

Отже, 8 вересня (четвер) о 17:00 розпочнуться поєдинки наступних пар команд за право виходу в стадію 1/8 фіналу розіграшу Кубка (першими вказані господарі ігор):

  • "Карпати" (Кути) – "Арсенал" (Вербовець)
  • "Гуцульщина-ДЮСШ" (Косів) – "Карпати" (Болехів)
  • НФК "Бурштин" (Бурштин)  "Придністров'я" (Тлумач)
  • "Кремінь" (Пістинь) – "Нафтовик" (Долина)
  • "Покуття" (Снятин) – ФК "Устя" (Устя)
  • "Нептун-Покуття" (Заболотів) – "Тепловик-ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ)
  • "Хутровик" (Тисмениця) – ФК "Битків" (Битків)
  • "Черемош" (Верховина) – ФК "Рогатин" (Рогатин)
  • "Касова" (Бовшів) – "Карпати" (Брошнів-Осада)  матч відбудеться 7 вересня (середа), 17:00
  • "Медик-Лісівник" (Солотвин) – "Бескид" (Надвірна)
  • "Сокіл" (Павлівка) – "Колос Городенківщини" (Городенка)
  • "Прут" (Делятин) – ФК "Турка" (Турка)
  • "Вихор" (Ямниця) – ФК "Калуш" (Калуш)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: