25 січня у місті Миколаєві резидентка осіннього "Станіславського феномену" Анжела Богаченко та резидент літнього покликання Євген Мехеда презентуватимуть альманах під назвою "Принагідні гості". 
 
До книжки ввійшли есеї гостей Першої в Україні резиденції для молодих україномовних письменників "Станіславський феномен", повідомляє літературна агенція "Дискурсус". Тексти писалися під час перебування їхніх авторів у Івано-Франківську на покликаннях 2013-2014 рр. і позначені шармом міста та декором Західної України. Водночас це просто якісні літературні твори, що подарують знайомство з новими іменами, які активно входять у сучасний літературний процес.
 
Протягом 2013-2014 року резиденція для молодих письменників “Станіславський феномен” прийняла дев’ять літераторів із різних міст України. Це були Олена Герасим’юк (Київ), Євген Мехеда (Миколаїв), Назарій Заноз (Теребовля), Роман Чихарівський (Теребовля), Ірина Роік (Кривий Ріг), Роман Повзик (Полтава), Анжела Богаченко (Миколаїв-Київ), Юля Кручак (Житомир) та Наталя Єрьоменко (Чернівці). Кожен із них мав нагоду пожити місяць в Івано-Франківську, познайомитися із місцевою культурною сценою та зосередитися на творчості.
 
За підсумками їх перебування на резиденції у листопаді вийшов альманах “Принагідні гості”, який зібрав есеї усіх учасників, написані у Франківську.