вівторок, 22 січня

Старобогородчанська ОТГ отримала новий автомобіль швидкої допомоги. ФОТО

Сьогодні Старобогородчанська об'єднана територіальна громада презентувала новий автомобіль швидкої допомоги, який був придбаний за підтримки Державного фонду регіонального розвитку.
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

Народний депутат України Юрій Бабій наголосив, що завдяки злагодженій роботі влади Старобогородчанська об’єднана територіальна громада отримала цей автомобіль, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Вартість автомобіля – 1 млн 460 тис. грн, з них 140 тис. грн профінансовано за рахунок коштів Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади, решта – з Державного фонду регіонального розвитку.

"Старобогородчанська ОТГ одна з перших реалізувала такий проект. До Державного фонду регіонального розвитку було надіслано 190 пропозицій, 27 з них були обрані для співфінансування, серед яких і проект цієї об’єднаної громади. Ця "швидка" дозволить надавати якісні медичні послуги для Старобогородчанської ОТГ", – зазначив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк.

Директор центру розвитку місцевого самоврядування в області Руслан Панасюк стверджує:

"Спільні зусилля обласної державної адміністрації, народних депутатів України, Богородчанської райдержадміністрації та об’єднаної територіальної громади дали можливість отримати автомобіль швидкої допомоги для мешканців територіальної громади. Державний фонд регіонального розвитку – одне з джерел, яке може використовувати об’єднана територіальна громада для покращення своїх фінансових та матеріальних ресурсів".

 

КОМЕНТУВАТИ