fbpx

Старшокласників Франківська запрошують до участі в конкурсі талантів

Суспільство 11:22, 02.12, 2016

7-9 грудня відбудуться перші кастинги конкурсу "Школа має талант", який організовують Університет Короля Данила та Школа розвитку сучасних мистецтв "Star Team". До участі в конкурсі запрошують учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківська.

Учасники конкурсу матимуть змогу продемонструвати свої таланти у чотирьох номінаціях: "Вокал", "Хореографія", "Театральне мистецтво" і "Довільний жанр". У кожній номінації існує три категорії: категорія А (8-9 класи); категорія Б (10-11 класи) і змішана категорія (малі форми, ансамблі).

"Головним призом для переможців конкурсу "Школа має талант" стане безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила. Звісно, така знижка діятиме для тих студентів, які будуть навчатися на відмінно. Ми хочемо, щоб у нас вчилася інтелектуально розвинена, талановита молодь, адже якщо людина має потяг до творчості, вона має потяг до розвитку. Якщо людина відмінно навчається, але при цьому ще й займається творчістю, то чому б не надати такому студентові 100% знижки на навчання?" – розповідає проректор з навчально-виховної роботи Університету Короля Данила, кандидат юридичних наук, доцент Олег Андрухів.

Власне, 7-9 грудня в приміщенні Університету Короля Данила відбудуться перші кастинги "Школа має талант", наступний етап – фінал конкурсу в Муніципальному центрі дозвілля, де будуть визначені переможці в кожній номінації, а після Нового року відбудеться гала-концерт в обласній філармонії, під час якого буде визначено переможців конкурсу.

"Хочеться підтримати прагнення дітей до творчості. Адже усі діти народжуються талановитими. Хтось вміє співати, хтось танцювати, малювати чи показувати фокуси. Існує чимало таких талантів, які на міжшкільних конкурсах діти не мають змоги показати. Дуже приємно, що головними призами конкурсу талантів стане навчання в університеті, адже я знаю, що таке творчі діти і скільки часу вони віддають творчості", – наголосила керівник Школи розвитку сучасних мистецтв "Star Team" Ірина Батюк.

Тож 7-9 грудня усі талановиті старшокласники Івано-Франківська мають змогу прийти на кастинг проекту "Школа має талант" і позмагатися за звання найталановитішого учня міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: