fbpx

Стартувала всеукраїнська акція до 1 вересня "Благодійність замість квітів"

Суспільство 10:25, 22.08, 2016

Метою акції є зібрання коштів для онкохворих українських дітей.

Благодійний фонд "Таблеточки" та сайт "Розвиток дитини" запрошують школи та дитячі садки, а також вчителів та вихователів приєднатися до акції "Благодійність замість квітів", метою якої є зібрання коштів для онкохворих українських дітей, які потребують допомоги.

Нагадаємо, фонд допомоги онкохворим дітям підтримує письменниця з Івано-Франківська Катерина Бабкіна. Кошти від продажу її книги "Шапочка і Кит" про хворого на рак хлопчика фонд передає недужим дітям. 

В рамках проведення акції організатори пропонують батькам школярів та дошкільників замість придбання квітів на День знань передати ці кошти дітям, які потребують лікування, а замість квітів подарувати вчителю або вихователю дитячого садка спеціальний сертифікат про благодійну допомогу.

У той же час вчителям шкіл та вихователям дитячих садків пропонується відмовитись від звичних квіткових подарунків та повідомити про це своїм учням та їхнім батькам на своїй сторінці у соціальній мережі, на шкільному стенді або на сайті школи.

Щоби взяти участь в акції та проінформувати про це батьків, навчальні заклади, вчителі та вихователі можуть скористатися спеціально підготовленими матеріалами.

Всі зібрані кошти будуть направлені до Міжнародного благодійного фонду "Таблеточки".

Роздрукувати сертифікат можна за посиланням: http://childdevelop.com.ua/charity/

Довідково. Міжнародний благодійний фонд "Таблеточки" захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні. Фонд заснований волонтерами у 2011 році. Фонд надає дітям паліативну та психологічну допомогу, допомагає батькам, розвиває донорський рух в Україні. Детальніше на сайті www.tabletochki.org

Сайт "Розвиток дитини" є інтернет-ресурсом, що створений задля допомоги батькам, вихователям та вчителям у навчанні дітей. Матеріали сайту мають як інформаційну, так і практичну складову. На сайті розміщуються статті, практичні та творчі завдання для дітей, а також інші матеріали для розвитку дитини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: