fbpx

Стартував конкурс "Благодійне Прикарпаття-2015"

Суспільство 11:36, 17.12, 2015

В Івано-Франківську офіційно оголосили про початок конкурсу для доброчинців "Благодійне Прикарпаття-2015". Переможців шукатимуть як серед простих людей, так і серед представників бізнесу.

Участь у конкурсі прикарпатці зможуть брати у 17 номінаціях – їх можуть подавати як самі благодійники, так і будь-хто інший, інформує КУРС із посиланням на прес-службу БФ "Ти – Ангел". 
"Будь-хто, хто здійснював благодійницьку діяльність протягом 2015 року, може подати заявку на участь у конкурсі. Також можуть номінувати на участь реципієнти, люди, котрі отримали допомогу від організації, волонтерів чи окремих осіб", – розповідає голова оргкомітету конкурсу "Благодійне Прикарпаття-2015" Віталій Сабан.
Конкурс для доброчинців на Прикарпатті відбувається вперше та діє в рамках національного конкурсу "Благодійна Україна", що вже 4 роки заохочує благодійників і далі творити добро. Участь у прес-конференції взяв президент Асоціації благодійників України, голова оргкомітету конкурсу "Благодійна Україна" Олександр Максимчук. Він розповідає, що це єдиний проект в Україні такого масштабу, який висвітлює діяльність благодійників.
"Конкурс дійсно зарекомендував себе як прозорий, з дотриманням усіх процедур і норм. До того ж у ньому дуже просто взяти участь. Минулого року, наприклад, на участь у конкурсі "Благодійна Україна – 2014" було подано 396 заяв".
Фонд "Ти-Ангел" і сам свого часу брав участь у Національному конкурсі. І навіть був номінований спеціальною відзнакою "Кращий благодійник у сфері медицини". Тут уже сформовані регіональні керівні органи, головою оргкомітету є Віталій Сабан, головою наглядової ради – в. о. керівника центру соціально-психологічної реабілітації дітей Марія Серденько, конкурсну комісію очолює Алла Шевченко, заступник директора Долинської спеціалізованої школи-інтернату, громадський активіст, а головою медіа-ради є Ліліана Хомишин, журналіст ТРК "РАІ".
 
Заявки на конкурс подаються в електронному вигляді за адресою [email protected], за якою можна дізнатися більш детальну інформацію. Заявки приймаються до 14 лютого, а церемонія нагородження учасників відбудеться 13 березня 2016 року. Переможця чекає благодійний "Оскар" – унікальна бурштинова статуетка – "Янгол добра", яку привіз на Прикарпаття Олександр Максимчук.
 
Завантажити заявку учасника Регіонального конкурсу "Благодійне Прикарпаття-2015" можна тут.
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: