fbpx

Статки Порошенка за рік зросли на сто мільйонів доларів

Політика 13:30, 31.03, 2016

Перше місце в свіжому рейтингу топ-100 найбагатших людей України традиційно дісталося бізнесменові Рінату Ахметову.

Відповідний рейтинг опублікувало видання Forbes-Україна.

Згідно з рейтингом, статки Ахметова оцінюються в 2,3 млрд доларів, знизившись за останній рік на 4,6 млрд доларів. Падіння вартості активів мільярдера пов'язано зі зниженням світових цін на залізорудну сировину і метал.

На другому місці Ігор Коломойський, його статки оцінюються в 1,3 млрд доларів. За останні п'ять років статки найбагатшого жителя Дніпропетровська скоротилися більш ніж у два рази.

Геннадій Боголюбов зберіг розмір своїх статків на колишньому рівні – 1,3 млрд доларів. Через анексію Криму та війну на Донбасі ПриватБанк втратив кілька сотень відділень і кардинально скоротив виручку  до 267 млн гривень. Проте саме ПриватБанк входить у список системно важливих для країни банків.

Четвертий рядок  за Віктором Пінчуком. Його статки оцінюються в 1.2 млрд доларів. Останні кілька місяців для мільярдера були успішними: йому вдалося укласти мирові угоди відразу за двома позовами до Коломойського.

П'ятірку лідерів закриває Юрій Косюк зі статками 1 млрд доларів. Незважаючи на кризу, Косюк продовжує інвестувати в розвиток бізнесу: в 2016-му тільки в українські проекти буде вкладено до 110 млн доларів. До того ж, Косюк запускає власне виробництво і переробку м'яса птиці в Нідерландах.

Статки Президента України Петра Порошенка оцінюються в 858 млн доларів. За останній рік вони зросли на 100 млн доларів.

Крім корпорації Roshen, яку Порошенко передав в "сліпий траст", він володіє Міжнародним інвестиційним банком, є бенефіціаром холдингу "Укрпромінвест-Агро", а також володіє низкою активів в крохмальній, автомобільній, суднобудівній та машинобудівній галузях. Також у нього є кілька національних і регіональних телерадіокомпаній.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: