fbpx

Став відомий автор епічної листівки про освячення ліфта в Івано-Франківську

Суспільство 17:50, 13.12, 2015

Автором славнозвісної листівки про освячення ліфта по вулиці Бандери в Івано-Франківську є ведучий на радіо "Вежа", пластун Тарас Зень.

Про це у мережі Facebook повідомив письменник та журналіст Богдан Логвиненко.

"Як? Як? – Не міг собі уявити я, що йому могла прийти в голову така ідея", – пише Логвиненко.

Однак, за його словами, сама ідея Тарасові не належить.

"Мені замовляють листівки різні штаби, різних партій . У них різні смаки і бачення, прийшло таке от замовлення. Я кілька разів перепитав їх штаб, чи дійсно освячення, чи нічого не переплутали. Вони пояснили, що відкриття нового ліфту вже було кілька тижнів тому, тому за три тижні після запуску робити офіційний запуск – не дуже. Вони самі вирішили зробити освячення. Думаю, що майбутній мер про це навіть був не в курсі. В нього десятки подій в день. Але це швидко розлетілось по інтернету", – пояснив Тарас Зень.

Логвиненко відзначає, що в кожному регіоні України є свої традиції. В Івано-Франківську справді освячують ліфти, запрошують "батюшку", так як в більшості регіонів освячують автомобілі.

"Тут тільки проблема в тому, що для людей все ще потрібен такий глупий піар. А кандидати в мери досі готові йти на такі безглузді речі, не важливо – відкриття ліфту це чи його освячення. Але так роботу із виборцем досі проводять у всіх без виключення регіонах України", – міркує Богдан Логвиненко.

 

 

 

Тарас Радіоведучий на радіо Вежа у Івано-Франківську. Пластун. Працює теж дизайнером. Це він – автор епічної листівки …

Опубліковано Bogdan Logvynenko 13 грудня 2015 р.

 

Нагадаємо, напередодні виборів тоді ще кандидат у мери Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з кандидатом у депутати Олегом Капустяком запрошували франківців на освячення ліфтів.

Став відомий автор епічної листівки про освячення ліфта в Івано-Франківську 1

Агітка з освяченням ліфтів викликала шквал коментарів, в тому числі від топових блогерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: