fbpx

СТЕК наполовину готова до опалювального сезону

Суспільство 13:06, 16.07, 2015

ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" проводить підготовку до опалювального сезону 2015-2016 років. Наразі уже виконано 50% від запланованих об'ємів робіт. Тепловики працюють згідно з планом та вкладаються в терміни.

Станом на 15 липня працівники провели усі гідравлічні випробування тепломереж компанії. Ведеться робота над ліквідацією поривів на мережах СТЕК, виявлених під час випробувань. Уже ліквідовано 75% виявлених поривів, повідомляє КУРС із посиланням на прес-службу підприємства.

Крім цього, продовжується повна заміна аварійної ділянки тепломережі на вул. Мельника. Наразі уже замінено 380 метрів із запланованих 440 (в однотрубному вимірі). Усі зношені труби міняють на попередньоізольовані, які дозволяють значно зменшити втрати теплової енергії та служать до 30 років. 

Паралельно ведеться заміна ділянки магістральної тепломережі в районі вул. Сорохтея. Там уже замінено 580 метрів труб із запланованих 680 м. 
Одночасно з реконструкцією та заміною мереж триває капітальний ремонт котла № 5 та ремонт бака акумулятора №2 на котельні на вул. Індустріальній. Загалом профілактичний ремонт котлів тут виконано на 80%. 

"Ми докладаємо максимум зусиль для успішного старту та безаварійного проведення наступного опалювального сезону,  зазначають у СТЕК. – Усі роботи проводяться нашими фахівцями, усе робимо своїми силами, щоб наші споживачі були з теплом". 

У найближчих планах також заміна аварійних ділянок магістральних тепломереж на вул. Коновальця, Ребета, Січових Стрільців та на Індустріальній, а також відновлення пошкодженої ізоляції на повітряних трубопроводах. 
Загалом в процесі підготовки до зими СТЕК планує замінити понад 1600 м/п тепломереж в однотрубному вимірі. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: