fbpx

СТЕК попереджає іванофранківців про шахраїв з ПП "Екватор-ІФ"

Суспільство 16:59, 11.11, 2014

ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" попереджає про діяльність ПП "Екватор-ІФ", що обманює мешканців Івано-Франківська, обіцяючи "вирішити" питання з встановлення автономного опалення.

Схема працює наступним чином: ПП "Екватор-ІФ" обіцяє встановлення автономного опалення "під ключ", здійснює відключення квартир мешканців міста від централізованого опалення та видає підроблену документацію про відключення. Після завершення всіх робіт із встановлення автономного опалення мешканці виявляють, що документи недійсні, їхнє автономне опалення встановлено абсолютно незаконно, договір з СТЕК не розірваний, а оплата за послуги з централізованого опалення продовжує нараховуватися, повідомляє КУРС з посиланням на прес-службу СТЕК.

Жертвами діяльності нечесного підприємства стало уже 11 споживачів СТЕК та близько 20 споживачів ДМП Івано-Франківськтеплокомуненерго". 

"Звертаємося до наших споживачів з проханням бути максимально обережними і не піддаватися на багатообіцяючі пропозиції підприємств, які пропонують встановлення автономного опалення у квартирах, – зазначає директор ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" Сергій Мельник. – На сьогоднішній день ми не можемо назвати точної кількості ошуканих ПП "Екватор-ІФ" іванофранківців, адже споживачі продовжують звертатися і до нас, і в ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго". 

Питання незаконного встановлення автономного опалення приватним підприємством "Екватор-ІФ" уже піднімалося на нараді в заступника міського голови Зіновія Фітеля". 

СТЕК закликає своїх споживачів бути обережнішими та рекомендує споживачам, які стали жертвами незаконного встановлення автономного опалення, звернутись за захистом своїх прав та інтересів у правоохоронні органи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: