fbpx

СТЕК завершила ремонт мереж на вулиці Мельника

Суспільство 18:57, 28.07, 2015

ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" завершила роботи із заміни аварійної тепломережі на вулиці Мельника. Масштабні ремонтні роботи тривали більше місяця.

За цей час тепловики замінили 440 метрів труб в однотрубному вимірі новими попередньо ізольованими, що дозволить суттєво зменшити тепловтрати та покращити якість послуги теплопостачання для споживачів компанії. Про це повідомляє прес-служба підприємства. 

Нагадаємо, що магістральна тепломережа на вул. Мельника подає тепло за напрямком "Місто", що включає вулиці Мельника, Сахарова, Коновальця, Чорновола, Слави Стецько, в тому числі лікарні, навчальні заклади та державні установи.

"Щороку на різних ділянках цієї мережі відбувалися пориви та аварії, – розповідає директор СТЕК Сергій Мельник, – тож ми вирішили повністю замінити проблемну мережу. При розкопках виявилося, що 80% були аварійними, тож рішення було правильним. Попередньоізольовані труби, які ми ставимо замість гнилих старих служать до 25-30 років". 

Роботи з заміни мережі розпочали 15 червня. Фахівці СТЕК працювали по шість днів на тиждень з 8 до 20 години.

По завершенню прокладання труб компанія подбала про відновлення дорожнього покриття на вулиці Мельника. Наразі, враховуючи можливість просідання ґрунту, виконано укладання "чорнового" шару асфальтобетонного покриття, верхній шар буде укладено пізніше. Усі роботи з відновлення дорожнього покриття виконуються підрядником, тож водії не будуть відчувати жодних наслідків від масштабної реконструкції. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: