fbpx

Степан Процюк в Івано-Франківську презентуватиме роман "Під крилами великої Матері"

Культура 17:41, 10.05, 2015

Книгарня "Є" та літературна агенція "Discursus" запрошують на презентацію психологічного роману "Під крилами великої Матері. Ментальний майдан" від майстра психологічної прози Степана Процюка. Зустріч відбудеться в Книгарні "Є" у вівторок, 12 травня. Початок – о 18.00.

Роман "Під крилами великої Матері. Ментальний майдан" – суспільно-історичний  торкається подій Євромайдану. Головний герой хоче, але через хворобу тіла не може бути на Майдані. Чому він так болісно це сприймає? Чого бажає?
Новий роман Степана Процюка  це свідомість доби в "хірургічному" розрізі. Усі нутрощі – напоказ. Моторошно? Звісно! Але тільки так кожен може зрозуміти, чому він такий… Чому на одному плечі сидить невидимий "мамай", а на іншому "ватник"?

"Степан Процюк показує закритий світ, в якому людина приречена на поразку та самотність, саме ці ознаки і стають головним матеріалом в його прозі. Образ невротика є невід’ємною складовою його текстів, які саме у цьому ключі можна порівняти з творами французького глибокого песиміста Мішеля Уельбека ("Розширення простору боротьби"). Співзвучність творчості Степана Процюка з ідеями декадансу, виразним випаданням його героїв у морально-етичний занепад творить окрему нішу в українському літературному процесі, в якій етичні девіації стають головним об’єктом художнього аналізу", – пише Богдан Пастух.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: