fbpx

Стіни франківських будинків розмальовуватиме аргентинський графіті-художник

Культура 11:46, 11.08, 2015

Незабаром Івано-Франківськ у рамках проекту "Франківський вуличний малюнок" відвідає арґентинський ґрафіті-художник Хорхе Помар – під псевдонімом AMOR та намалює перший мурал у відкритому просторі міста.

Художник приїде до Івано-Франківська 17 серпня і залишиться в місті на п’ять днів. Його візит – це перший крок у серії послідовних резиденцій художників-муралістів в Івано-Франківську, інформує Теплий Арт.

Проект втілюється спільно з Мистецькою резиденцією (Теплий Арт) в рамках ґрантових проектів Urban Space 100 в Івано-Франківську та за підтримки ПАТ "Прикарпаттяобленерго".

Нагадаємо, Мистецька резиденція в Івано-Франківську розпочала свою діяльність Конгресом рисувальників, який відбувався з 11 по 20 травня. Першим гостем резиденції був всесвітньовідомий польський скульптор Павел Альтгамер.

Довідково. Мурал-арт – це мистецтво настінного живопису, відмінне від стріт-арту масштабністю зображення. В якості інструменту малювання використовується кисть або балон з аерозольною фарбою. Широка різноманітність художніх стилів, які використовуються в настінному живописі, дозволяє переносити на стіни будинків складні зображення, які можуть прочитуватися як із близьких, так і з далеких відстаней. Мистецтво мурал-арт виникло відносно нещодавно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: