fbpx

СТОП диктатурі: "Рух нових сил" Прикарпаття вийшов на акцію у День Незалежності. ФОТО

Суспільство 15:15, 24.08, 2017

Близько 100 активістів партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" з різних куточків Прикарпаття в День Незалежності привітали українців зі святом, висловили протестну позицію щодо свавілля чинної влади, оголосили про масову мобілізацію людей на пропускному пункті Краковець 10 вересня, коли Михайло Саакашвілі повертатиметься в Україну.

Сьогодні активісти із гаслом "СТОП диктатурі" вийшли на акцію у міському парку ім. Т. Г. Шевченка в Івано-Франківську.

Депутат Надвірнянської районної ради, член Ради партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" Тетяна Пришляк відзначила, що до "Руху нових сил" на Прикарпатті приєднується все більше молодих активний людей, яким не байдуже, що відбувається в країні та нашій області.

"Сьогодні на акцію вийшли ці люди, які готові сказати СТОП диктатурі і висловити своє невдоволення тому, що робить влада, Президент, і незалежно, чи це стосується особисто персони Михайла Саакашвілі, якого незаконно позбавили громадянства, чи це стосується кожного з нас. Кожен українець після подій 2013-14 років, після початку війни на сході України має міцний стержень і не може допустити зазіхань на свою незалежність. Ми оголошуємо масову мобілізацію людей на 10 вересня, де ми будемо разом з активістами, прихильниками, небайдужими людьми, політичними партнерами зустрічати Михайла Саакашвілі на пункті пропуску Краковець у Львівській області. Закликаємо усіх небайдужих долучатись. Ми будемо стояти на пункті пропуску доти, доки не переможе справедливість", – заявила депутат Надвірнянської районної ради, член Ради партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" Тетяна Пришляк.

Демобілізований боєць 79-ї оамбр, секретар обласної Асоціації учасників АТО, представник Івано-Франківської міської організації партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" Андрій Фармуга відзначив, що Україна завжди існувала завдяки вільним людям і такі люди зараз повинні далі відстоювати нашу незалежність.

"Прикро, що на 26-й рік незалежності, чеивертий рік війни, поки гинуть хлопці, наш Президент, гарант Конституції, сам її і порушує і безпідставно позбавляє людину громадянства. І це стосується кожного з нас, адже завтра можуть у нас відібрати громадянство, відкрити проти нас кримінальне провадження, чинити тиск, бо їм так заманеться. Тільки наше об’єднання, наша щоденна боротьба, допоможуть нарешті вибороти право бути господарями на своїй землі", – заявив Фармуга.

Депутат обласної ради від партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" Марія Рудик висловила сподівання, що в Україні більше не проливатиметься кров патріотів і наша держава буде могутньою та європейською.

"За цей день, День Незалежності, гинули мільйони українців, цей день окроплений кров’ю і слізьми патріотів, цей день вимолювався у Бога української нацією, цей день і нині ми не можемо святкувати з спокійною душею. Але я вірю, що Україна буде мати волю і незалежність, що український стяг не буде кропитись кров’ю, а гордо майорітиме, що українську націю шануватимуть і поважатимуть у кожному куточку світу, що ми матимемо гідне майбутнє і будем жити в європейській державі", – наголосила Рудик.

Всіх охочих долучитись до акції 10 вересня на пункті пропуску Краковець активісти закликають звертатись в офіс обласної організації партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 8, тел. 098 700 5076, (0342) 78-40-31.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: