fbpx

Стрес на все життя: психологи попередили про небезпеку рідкісних імен для дітей. ВІДЕО

Суспільство 11:28, 20.08, 2018

Психологи радять бути обережними, називаючи дітей рідкісними іменами.

Психолог Вікторія Носенко стверджує, що дуже незвичайні імена – це часто забавка інфантильних батьків і стрес на все життя для їхніх дітей, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

"У мене насправді найбільш травмовані люди – люди, травмовані дуже рідкісним ім'ям і не дуже доречним соціуму, в якому вони перебували, ну з розряду Мірабелла в сільській школі серед Ань, Кать і Тань", – каже вона.

Вчені провели не одне дослідження і кажуть, що імена, які легко вимовляються, справляють краще враження, а їхні власники навіть посідають вищі посади в юридичних фірмах. У деяких країнах незвичними дитячими іменами настільки занепокоєні, що це намагається регулювати держава. В Ісландії, наприклад, батьки мають обирати ім'я із затвердженого урядом списку.

Журналісти опитали у київському парку батьків 88 дітей, і виявилося, що серед хлопчиків найчастіше зустрічалися Саші, Івани і Діми, а серед дівчаток – Насті, Ані, Марії і Даші.

Результати багато в чому збіглися з даними Мін'юсту. Там кажуть, що минулого року по Україні найпопулярнішими для дівчаток були імена Анастасія, Софія і Анна, а для хлопчиків – Артем, Максим і Олександр. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: