fbpx

Студент ІФНМУ став призером Всеукраїнської студентської олімпіади з онкології

Здоров'я 16:32, 16.05, 2017

Нещодавно на базі Тернопільського державного медичного університету відбувся другий, заключний, етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Онкологія".

Івано-Франківський національний медичний університет на олімпіаді представляли студенти Єгор Гужва та Ірина Карапутна.

В інтелектуальній боротьбі змагалися 23 учасники з різних медичних університетів України – з Києва, Харкова, Сум, Запоріжжя, Полтави, Одеси, Дніпра, Вінниці, Івано-Франківська, Чернівців і Тернополя.

Студентам 5-6 курсів потрібно було проявити свої знання у розв’язанні ситуаційних клінічних задач, пройти тестовий контроль, відповісти на теоретичні запитання щодо клініки, діагностики та лікування злоякісних пухлин та правильно інтерпретувати декілька клінічних ілюстрацій (КТ, МРТ, ПЕТ, сканограми ін.) тощо.

У підсумку Єгор Гужва виборов на олімпіаді друге місце та отримав диплом другого ступеня, а Ірина Карапутна посіла четверте місце й отримала спеціальну грамоту. До олімпіади наших студентів готували завідувач кафедри онкології ІФНМУ, професор Анна Крижанівська (яка також була членом журі олімпіади) та доцент Тетяна Терен.

"Мені подобається цей розділ медицини, – каже Єгор Гужва. – Можливо, вдасться пов’язати з цим свою майбутню кар’єру лікаря, це все ще в майбутньому".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: