fbpx

Студентки ІФНМУ перемогли на Всеукраїнському фестивалі "Ліра Гіппократа - 2018"

Суспільство 08:19, 12.12, 2018

Диплом лауреата I премії здобула студентка четвертого курсу Христина Лікар. Для неї це вже не перша нагорода цього фестивалю. Минулого року вона також виборола тут диплом першого ступеня у співочому конкурсі естрадного жанру.

Цього року члени журі не могли не відзначити прекрасного виконання Христиною Лікар пісень "Черемшина" та "You Raise Me Up", інформує прес-служба ІФНМУ.

Родзинкою конкурсу став виступ студенток-першокурсниць ІФНМУ, сестричок Юлії і Тетяни Барбанових, які також стали лауреатами першої премії. Вони вразили суддів неймовірним дуетним виконанням пісень "Очі на піску" та "При ватрі".

До речі, протягом цих перших місяців свого навчання сестри вже активно беруть участь у творчому житті вишу. Вони вже виступали на урочистостях до Дня університету у вересні, на концертній програмі під час Диктанту національної єдності тощо.

Студенти займаються у відділі освітньо-виховної роботи ІФНМУ, де працівники та керівники докладають великих зусиль для досягнення таких високих результатів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: