fbpx

Студентський проект Прикарпатського університету Paragraph переміг у програмі Британської Ради в Україні

Суспільство 19:19, 11.02, 2019

Проект "Облаштування студентського простору Paragraph" Прикарпатського національного університету – серед трьох переможців конкурсу на облаштування студентських просторів в рамках програми "Student Action: Програма розвитку лідерських компетенцій студентів".

Вже цього місяця команда Paragraph отримає фінансову підтримку від Британської Ради в Україні в сумі 20 000 грн на облаштування та оновлення студентського простору для коворкінгу в університеті. Координатором проекту є студент-міжнародник університету Віктор Лесик.

"Ми здобуваємо і обмінюємося досвідом, набуваємо навичок, необхідних для розвитку громадських студентських організацій", – зазначив Віктор Лесик.

Головна мета проекту – облаштування комфортних умов для індивідуальної та командної роботи, навчання та відпочинку, організації освітніх та культурних подій у студентському просторі Paragraph. Це надасть добрі  умови для самореалізації студентів й створить платформу для ефективного спілкування студентів, викладачів та адміністрації університету з місцевим бізнесом, владою і громадою. Крім того, стейкхолдери проекту надалі зможуть реалізовувати ще більше цікавих проектів.

Участь у програмі Британської Ради взяли 60 представників органів студентського самоврядування з різних університетів України.

Переможцями також стали проекти Ужгородського національного університету та Запорізького національного університету.

У рамках програми "Student Action: Програма розвитку лідерських компетенцій студентів" для студентів закладів вищої освіти України відбулися два навчальні модулі. Впродовж них молодь вдосконалювала власні проекти, спрямовані на підтримку академічної доброчесності, покращення якості освітнього процесу, облаштування студентських просторів, які будуть корисні у студентському житті, інформує прес-служба Прикарпатського національного університету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: