fbpx

Студенти ІФНМУ перемогли на міжнародній конференції у Польщі

Суспільство 09:13, 26.04, 2018

18 квітня студенти Івано-Франківського національного медичного університету вже вдруге взяли участь у міжнародній конференції в місті Ополе (Польща) "2nd International Young Researchers Conference". Франківці науковці стали лауреатами престижного форуму.

Університет представляли викладач вищої категорії кафедри акушерства та гінекології, заступник директора медичного коледжу Галина Гвоздецька, заступник голови Товариства молодих вчених Степанія Варунків, студенти медичного факультету Романа Соловій (6 курс), Віталій Воронич (4 курс), Владислав Семченко (4 курс), Марта-Андріана Середюк (3 курс) та медичного коледжу Світлана Райковська (4 курс), Оксана Сорочинська (4 курс), Іванна Ткачук (3 курс).

Програма конференції включала кілька секційних засідань, на яких доповідали студенти, інформує прес-служба ІФНМУ.

Перше місце здобули Віталій Воронич та Владислав Семченко (науковий керівник доцент Олег Попадюк, кафедра загальної хірургії). Друге місце посіли Романа Соловій та Марта-Андріана Середюк (науковий керівник професор Нестор Середюк, кафедра внутрішньої медицини №2 та медсестринства).

"Ця поїздка була цікавою і корисною не лише для студентів, а й для викладачів,  розповідає Галина Гвоздецька. – Ми поспілкувалися з колегами з Польщі про особливості навчальної роботи, а також обговорили подальші перспективи нашої співпраці".

Польські партнери організували цікаву культурну програму. Завдяки проректору Вищої медичної школи міста Ополе Магдалені Голаховській та професору Ярославу Багрію були організовані екскурсії містом та у навчальні заклади Ополе, а також у створений у жовтні 2017 року місцевий медичний університет.

Участь франківських студентів у цій конференції  не єдиний аспект співпраці між Вищою медичною школою Ополе та ІФНМУ.

З жовтня минулого року протягом 150 днів вперше в рамках програми ERASMUS+ в Ополе вчилась студентка IV курсу медичного коледжу сестринського відділення Тетяна Данчук. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: