вівторок, 21 травня

Студенти ІФНМУ побували на хірургічному стажуванні в Литві. ФОТО

Студенти Івано-Франківського національного медичного університету побували на стажуванні з хірургії в Республіканській клініці Литви.
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду

Організаторами стажування стали керівник організації UAMED (Ukrainian Association of Medical Education Development) в Івано-Франківській області, студент 4 курсу медичного факультету ІФНМУ Станіслав Марусин, студентський парламент ІФНМУ, а також центр НАТО, інформує прес-служба ІФНМУ.

Участь у стажуванні взяли студенти медичного факультету другокурсник Юрій Шумський і студентки четвертого курсу Альона Довбня та Людмила Алєксович. За результатами стажування студенти отримали міжнародні сертифікати європейського зразка та повернулись із незабутніми враженнями та безцінним досвідом.

"Подібне стажування студентів у Європі відбулося вже не вперше, і дуже добре, що студентська молодь проявляє зацікавленість і бажання вчитися, – говорить Станіслав Марусин.  Я впевнений, що після таких стажувань ще більше студентів захочуть поїхати та отримати нові знання про медицину. Ми продовжуємо розвиватись, запускаємо нові проекти в різних куточках Європи та здобуваємо цінний незабутній досвід для нашої майбутньої професії".

КОМЕНТУВАТИ