субота, 20 жовтня

Студенти ІФНМУ стали лауреатами Всеукраїнського фестивалю "Ліра Гіппократа – 2017"

У Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв студентів-медиків та працівників лікувальних установ України "Ліра Гіппократа – 2017". Івано-Франківський національний медичний університет представляли троє талановитих студентів, і всі здобули дипломи першого ступеня.

Фестиваль-конкурс відбувався в концертному залі Київської дитячої школи мистецтв імені Стефана Турчака і зібрав медичну громадськість з усієї України. Це були як медичні працівники, лікарі, так і студенти з понад десяти медичних вишів України.

ІФНМУ на конкурсі представляли студентка-третьокурсниця Христина Лікар, студентка четвертого курсу Віра Барановська, які взяли участь у співочому конкурсі естрадного жанру, та лікар-інтерн Інна Калугіна, яка виступала в академічному вокалі та читанні. Кожна студентка отримала диплом першого ступеня. Окремо дипломом за високопрофесійну плідну діяльність і подвижництво в галузі культури і мистецтва нагородили художнього керівника наших співачок – начальника відділу освітньо-виховної роботи та організації дозвілля ІФНМУ Ірину Лесів.

"Ми дуже задоволені цим фестивалем і всією поїздкою до Києва, отримали море позитивних емоцій, – говорить Христина Лікар. – Ми є не тільки студентами-медиками, але й творчими особистостями. Музика – це наше захоплення, вона дозволяє розкривати себе не лише в навчанні, а й у творчості. А брати участь у таких фестивалях і конкурсах, представляти рідний університет на всю Україну – це честь для нас".

Студенти ІФНМУ вже далеко не вперше беруть участь у цьому фестивалі і чи не щороку здобувають дипломи лауреатів. Минулого року дипломи першого ступеня тут здобули студенти Медичного коледжу ІФНМУ Тетяна Буркацька та Віра Яцюк, а в 2015 році лауреатами першої премії стали Вікторія Понюк та Арсеній Вітрецький.

КОМЕНТУВАТИ