fbpx

Студенти ІФНМУ стали переможцями Всеукраїнської олімпіади з фармації

Суспільство 15:33, 07.05, 2019

Днями у Харкові в Національному фармацевтичному університеті проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю "Фармація". У цих змаганнях взяли участь команди з 12 вищих навчальних закладів, і зокрема студенти Івано-Франківського національного медичного університету.

Загальна кількість конкурсантів  23 студенти, а команди були представлені 12 керівниками команд з-поміж провідних науково-педагогічних працівників відповідних університетів. До делегації ІФНМУ увійшли керівник – доцент кафедри фармації Василь Водославський та студентки четвертого курсу Ольга Кметик та Олена Орищак, передає прес-служба університету.

Студенти-учасники змагалися з технології ліків, організації та економіки фармації, фармакогнозії та фармакології, фармацевтичної хімії та показали свої теоретичні знання та практичні навички з цих дисциплін як майбутні спеціалісти в галузі фармації.

У підсумку Ольга Кметик здобула диплом І ступеня за відмінні знання з аптечної технології ліків, Олена Орищак – диплом ІІІ ступеня за відмінні знання з фармакогнозії, а керівник делегації доцент Василь Водославський відзначений подякою ректора НФаУ.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: