fbpx

Студенти провели екскурсію "Романтичний Івано-Франківськ"

Суспільство 20:39, 09.12, 2017

Студенти факультету туризму Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника здійснили екскурсію "Романтичний Івано-Франківськ".

Оглядову тригодинну пішохідну екскурсію “Романтичний Івано-Франківськ” провели під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Галини Гуменюк. Розпочався маршрут з міського парку відпочинку і культури імені Тараса Шевченка біля пам’ятника поета. На першій екскурсійній зупинці студентка Світлана Чернявська вступним словом коротко розповіла про парковий комплекс, а також діяльність Кобзаря. Далі учасники оглянули Камінь кохання та Лебедине озеро. Про Острів кохання  наступну зупинку екскурсійного маршруту  розповіла студентка Маргарита Гєга
Далі були Музей кованих скульптур просто неба (Алея “Позитив”), який представив студент Іван Рудницький, Львівська майстерня шоколаду, про смаколики якої розповіла Соломія Волочій. Не менш цікавими для туристів є Пасаж Гартенбергів, центральна вулиця міста  “стометрівка”. Тут екскурсію для учасників групи провели Діана Магмет, Андрій Діденко, Аліна Заруцька та Юлія Карач
У “серці” Станиславова – на площі Ринок  студенти Вікторія Пукшин, Євгенія Заруба, Іван Петришин та Лілія Іванова розповіли цікаві історичні факти про місто, а також культурне життя його мешканців. 
Побували учасники екскурсії і на майдані Шептицького, де студенти Людмила Мотовилець, Назар Остафійчук та Дарина Шульдайс розповіли про пам’ятники, які там розташовані. А завершився маршрут на площі біля Галереї “Бастіон”. Студент Станіслав Дейчаківський провів підсумок цікавої та пізнавальної екскурсії “Романтичний Івано-Франківськ”, а також кожен із учасників поділився своїми враженнями.   
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: