fbpx

Студенти Прикарпатського університету вивчали основи демократії в літній школі в Польщі

Суспільство 17:28, 05.09, 2014

Найактивніші студенти Прикарпатського університету імені Василя Стефаника навчалися у міжнародній літній школі "До демократії", яка проходила у польському містечку Влодава.

Проект було створено на основі співпраці 5 організацій: Фундації Молодіжних Ініціатив, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Незалежної Асоціації Студентів, Студентського парламенту Республіки Польща, Асоціації скаутів Республіки Польща. Мета літньої школи – обмін досвідом, обговорення актуальних проблем польсько-українських відносин, планування нових спільних проектів, та для того щоб молоді лідери по закінченні канікул змогли повернутися до діяльності в своїх організаціях та розвинути самих себе. Однією з головних цілей проекту є підтримка демократії, яка народжується сьогодні в Україні, за участі студентських організацій в Польщі та Україні.

Перша едиція "До демократії" – школа для лідерів з Польщі та України – об'єднала студентів на лекціях та тренінгах, які проводили досвідчені фахівці. Також було організовано ряд зустрічей з вагомими постатями зі світу медіа та бізнесу.
Основними напрямами лекцій були:
• ефективне управління в неурядових організаціях: PR третього сектора, відносини із засобами масової інформації, створення іміджу організації, фандрайзинг, роль HR в організації;
• Я, як лідер в організації: управління людьми, підготовка до публічних виступів та інтерв'ю;
• Новітня історія Польщі та України: складні питання, спільний досвід і прагнення, пошук точок дотику.
В перервах між навчанням студенти брали участь в інтеграційних заняттях, спортивних іграх, сплаві на байдарках та побували на екскурсії у мальовничому містечку Влодава.
Учасники проекту отримали багато нових знань, натхнення та мотивацію, розробили план подальшої співпраці. Можливо, наступного року школа буде проводитись вже на території України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: