fbpx

Студенти ІФНМУ вчили велосипедистів надавати першу медичну допомогу. ФОТО

Суспільство 14:13, 31.05, 2016

У рамках загальноміського велопробігу представники студентської організації "EMSA" провели цікавий та пізнавальний тренінг для місцевих велосипедистів.

Студенти-медики розповіли і продемонстрували основи надання першої медичної допомоги при травмах під час їзди на велосипеді. Навчили накладати джгути, іммобілізовувати кінцівки, робити непрямий масаж серця, показали, як зберегти цілісність травмованої ноги за допомогою лише англійських шпильок, зупинити кров за допомогою футболки і т. д., повідомляє прес-служба ІФНМУ.

"Тренінги такого формату відбуваються уже не вперше та проводяться у рамках проекту "ІФНМУ ділиться знаннями", – розповіла керівник "EMSA" Юлія Дмитрук.

Студенти-медики діляться корисною інформацією із містянами, організовуючі різні акції та інформаційні кампанії. Йдеться про важливі вміння і досвід, які не вимагають спеціальної освіти, наприклад, надання першої невідкладної домедичної допомоги, проблеми людей, хворих аутизмом, міфи про рак молочної залози і акушерську патологію, профілактика порушень зору тощо.   

Нагадаємо, 28 травня у рамках всеукраїнської акції "Велодень" в Івано-Франківську відбувся масовий пробіг вулицями міста

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: