fbpx

Студенти-медики відвідали дитячий будинок в Івано-Франківську

Суспільство 11:55, 13.05, 2019

Студенти Івано-Франківського національного медичного університету вдруге відвідали дитячий будинок. Цього разу це був будинок сімейного типу по вулиці Богдана Лепкого в Івано-Франківську. Тут живуть 11 дітей віком від 6 до 17 років.

Майбутні медики зібрали також і допомогу – продукти харчування, засоби гігієни, канцелярію, одяг. Вони провели цікаві розвиваючі ігри, які дітки вперше відкрили для себе.

Враження після відвідування особливі, розповідають студенти. У будинку сімейного типу діти дуже привітні, виховані та щирі. Окрім навчання у школі, вони відвідують спортивні секції з гімнастики, боксу, займаються танцями та малюванням, інформує прес-служба ІФНМУ

"У буденній рутині ми забуваємо, що можемо зробити багато добрих справ та послужити потребуючим. Люди замикаються в собі, в своїх клопотах і проблемах, і, як наслідок, не помічають потреб своїх ближніх,  говорить ініціатор події студент Віталій Попик.  Тому ми, студенти, хочемо хоч трішки це змінити, виходимо зі своєї зони комфорту. Справжній християнин вміє побачити і допомогти тим, хто в потребі. Служіння іншим  це найтриваліше щастя для людини".

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: