fbpx

Створено три коридори для виведення населення із зони АТО

Суспільство 18:20, 07.07, 2014

Українська влада створила три транзитні коридори і пункти для зустрічі людей з районів АТО.

 

Для виведення мирного населення з районів АТО створені три транзитні коридори і вжито всіх заходів для безпеки людей, які будуть пересуватися по цих коридорах. Про це 7 липня повідомив віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман. 
 
Також він повідомив, що влада розгорнула три транзитні пункти для біженців з розрахунком на 400 осіб кожен. Вони розташовані в районах міст Красноармійськ, Сватове і Барвінкове. При цьому, у зв'язку зі зміною ситуації, сьогодні вирішується питання переміщення транзитного пункту з міста 
 
Гройсман також повідомив, що створено інформаційний ресурс, на якому міститься інформація щодо кількості житла для біженців, робочих місць, дошкільних і шкільних установ в кожній області України. 
Інформаційний портал для переселенців розташований за адресою http://vpo.gov.ua/, пише Корреспондент.
 
За словами віце-прем'єр-міністра, також вирішується питання реєстрації людей, які переміщаються з районів АТО в інші регіони України. 
 
Гройсман заявив, що в середу на засідання Кабміну буде винесено постанову, яка дозволить без бюрократії надавати людям реєстрацію в тих регіонах, куди вони прибули. "Це дозволить працювати більш системно. Люди зможуть віддати дітей в садок, школу, зареєструватися на отримання пенсії і т.д.
 
Тобто переміщена людина отримує статус жителя тій території, де вона фактично перебуває, з усіма відповідними правами", – зазначив Гройсман. 
 
За словами чиновника, зараз триває вивчення питань обсягів робіт, які необхідно провести для відновлення населених пунктів Донецької та Луганської області, їхньої життєдіяльності, а також необхідних обсягів фінансування. 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: