fbpx

Стислий аналіз законопроекту про особливий статус Донбасу

Політика 17:37, 16.09, 2014

Центр політичних студій та аналітики зробив стислий аналіз законопроекту про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Стислий аналіз законопроекту про особливий статус Донбасу 1

1. Стаття 1 законопроекту не визначає конкретної території, де буде діяти закон. "Райони, міста, селища, села, розташовані за станом на день набрання чинності цим законому межах району проведення АТО" – це не визначена законом територія. Крім того, територія зони АТО може змінюватися з часом.

2. Стаття 2 передбачає "недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання осіб – учасників подій на території Донецької, Луганської областей". А також "забороняється дискримінація, переслідування та притягнення до відповідальності осіб з приводу подій, що мали місце у Донецькій, Луганській областях". Не визначені як часові, так і територіальні рамки дій закону. Фактично це амністія всім тим, хто убивав українських військових та активістів.

3. Стаття 4 в порушення статті 10 Конституції України встановлює, що на території окремих районів Донецької, Луганської областей не використовується державна мова, а органи державної влади зобов’язуються сприяти використанню російської мови в усіх сферах суспільного життя.

4. Статті 5 і 6 передбачає, що вся повнота влади на цих територіях передається до органів місцевого самоврядування, обраних на позачергових виборах у грудні 2014 року. Водночас втрачається фактичний контроль з боку центральної влади за цими територіями. Оскільки не буде жодних представників центральної влади в цих регіонах і навіть призначення керівників органів прокуратури та судів відбуватиметься за згодою новобраних органів місцевого самоврядування.

5. Згідно зі статтею 7 законопроекту, з державного бюджету надається підтримку соціально-економічному розвитку "окремих районів" шляхом запровадження відмінного від загального економічного режиму господарської та інвестиційної діяльності, затвердження Державної цільової програми та щорічного передбачення у Державному бюджеті видатків на соціально-економічний розвиток "окремих районів". Ці статті називаються захищеними, а отже, фінансуватимуться у будь-якому випадку, навіть якщо в бюджеті не буде вистачати коштів на інші соціально важливі видатки.

6. Стаття 8 сприяє розвитку транскордонного співробітництва, спрямованого на поглиблення добросусідських відносин "окремих районів" з адміністративно-територіальними одиницями "Російської Федерації". Яка це може бути гуманітарна допомога, ми змогли оцінити протягом останніх місяців.

7. Згідно зі статтею 9 створюються "загони народної міліції", підконтрольні відповідним нововибраним міським, селищним і сільським головам. Фактично це легалізація нинішніх бандитсько-терористичних формувань, які, нагадуємо, вже отримали амністію.

8. Законопроектом не передбачаєтсья вирішення концептуальних проблем, які існують на цих територіях. Зокрема, це стосується відновлення контролю за державним кордоном з Росією, про відновлення діяльності в "окремих районах" конституційних органів державної влади України, про гарантування та захист прав і свобод громадян України, про відшкодування понесених ними збитків.

Експерт ЦПСА Віктор Таран

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: