fbpx

Суд не указ: франківська влада відмовляється оприлюднити документацію на новий міст у Пасічній

Суспільство 15:17, 22.05, 2018

Нещодавно Івано-Франківський адмінсуд за позовом депутата Івано-Франківської міськради від партії "УКРОП" Сергія Гаєвського зобов’язав Управління капітального будівництва міськвиконкому "розсекретити" інформацію щодо будівництва нового моста на Пасічну.

Бездіяльність УКБ Івано-Франківського МВК суд визнав протиправною і зобов’язав Управління "повторно розглянути запит на інформацію… та надати достовірну, точну та повну інформацію".

"Вказане рішення означає, що попри неодноразові намагання міської влади надати не в повному обсязі громадськості міста та депутатам міськради проектно-кошторисну документацію щодо будівництва нового моста на Пасічну міськрада все ж таки буде змушена зробити це на виконання рішення суду", – зазначив депутат міської ради від партії "УКРОП" Сергій Гаєвський.

Однак, схоже, чинній владі міста закони не писані і вона таки має що приховувати. Бо замість того, аби відкрито та прозоро вести роботи та надавати громадськості цифри, УКБ подало апеляцію.

"Просимо скасувати рішення Івано-Франківського окружного адмінсуду повністю. Та прийняти рішення, в якому відмовити в задоволенні позовних вимог Гаєвському Сергію в повному обсязі", – йдеться у заяві.

"З цього можна зробити висновки, що міська влада приховує проектно-кошторисну документацію та вважає, що пересічні мешканці Івано-Франківська не в силі її аналізувати і усвідомлювати. Це свідчить про неповагу до громади міста та наявність приводів для занепокоєння через існування порушень в документації фірми, яку обрано переможцем торгів. Та ми готові відстоювати свою позицію в суді»" – переконаний Сергій Гаєвський.

Довідка УКРОПу. Нагадаємо, тендер на будівництво моста на Пасічній виграло ТОВ "Містобудівельний загін №112", яке пов’язують з регіоналом Продивусом, що свого часу, будучи депутатом ВР, голосував за "диктаторські закони" Януковича. Однак на сайті електронної системи закупівель "Prozorro" відсутні документи на вказану пропозицію. Цікаво, що попри обіцянки збудувати переправу за 120 мільйонів в бюджеті міста ціна нового моста вже оцінена в 212 млн гривень.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: