fbpx

Суд допитав очевидців вбивства поблизу франківської ратуші

Суспільство 13:24, 21.12, 2018

21 грудня в Івано-Франківському міському суді продовжили розгляд справи Михайла Дерещука, якого підозрюють у завершеному замаху на вбивство місцевого підприємця Ігоря Гербіна.

Нагадаємо, влітку 2017 року поблизу міської ратуші підозрюваний впритул розстріляв автомобіль "Ауді", в якому був потерпілийВнаслідок отриманих поранень Ігор Гербін (відомий як "Червонець") через кілька днів помер у лікарні. Тепер рідні загиблого підприємця вимагають максимального покарання для стрільця з-під Ратуші й мільйон гривень компенсації.

На засідання вкотре не з’явилися двоє з трьох захисників Дерещука, але розгляд справи вирішили продовжити. Розпочали з допиту нових свідків, інформує "Галка".

Приватний підприємець Володимир Терлецький, який назвався другом підозрюваного Дерещука, розповів про день, коли сталася стрілянина.

“31 липня 2017 ми з дружиною пили каву. Їхав автомобіль, з нього вийшли два мужчини. Один з них був Дерещук. На той момент я його вже знав і ми були в дружніх стосунках. Я підійшов до нього і підколов, що там платна стоянка. Ми посміялися. Потім я побачив, що Дерещук пішов у сторону Гербіна, який якраз під’їхав. Я почув вистріли, а потім Дерещук сказав про потерпілого "буде займатися "безпрєдєлом"!", сів у машину і поїхав", – розповідає Терлецький.

Свідок розповідає, що днями перед інцидентом Михайло Дерещук жалівся йому на побої, яких йому завдали Гербін і Святослав Брецко, а також на відео з його приниженням, яке розповсюдили в мережі. Крім того, Володимир Терлецький додає, що з потерпілим "Червонцем" він був у поганих стосунках: останній раніше погрожував йому пістолетом.

Інший свідок – приватний підприємець Володимир Косів, який торгував сонцезахисними окулярами неподалік місця стрілянини, каже, що знає сім’ю Гербіних багато років. Чоловік розповів, що сталося того дня:

"Коли Ігор Гербін був у машині, з правої сторони до нього підійшов Дерещук і вистрілив через скло у потерпілого близько 6 разів. Після події я зібрав свій торговий лоток, який стояв поруч, і викликав швидку. В машині, окрім Гербіна, знаходився молодий чоловік (йдеться про Святослава Брецка, – ред.)”.

Після допиту свідків судді вирішили продовжити розгляд справи 16 січня 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: