fbpx

Суд над Давідом Сакварелідзе: захист пообіцяв надати докази фальшування справи. ВІДЕО

Політика 16:01, 23.03, 2018

Адвокати обіцяють оприлюднити компромат на прикордонника, якого нібито побив один з лідерів партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Давід Сакварелідзе.

Про це повідомила правозахисниця Валерія Коломієць під час вчорашнього засідання у Мостиському районному суді, що на Львівщині, де мали заслухати потерпілого. 

"Кілька днів назад до мене потрапило відео, де особа, яка називається в цій справі "потерпілим", розказує, що він стояв обличчям до кордону і не бачив, хто його відтягував з шеренги. І про Сакварелідзе нічого не згадує. А за кілька днів в своєму протоколі допиту слідчому він чітко розказує про те, що прекрасно бачив, як Давід Сакварелідзе його шарпав", – розповіла Коломієць.

Втім до розгляду справи по суті так і не дійшло. Адже прокуратура Львівської області "забула" про одного з адвокатів Сакварелідзе. Йдеться про Павла Богомазова, який так і не отримав на розгляд 5 томів цієї справи.

Тим часом Давід Сакварелідзе у залі суду зробив кілька гучних заяв проти влади: "Чому народ сьогодні не підтримує Луценка?! Не ходять по судах, де розглядаються кримінальні справи корупціонерів?! А кого підтримувати?! Всі справи закриваються. А злодієм виявляється Давід Сакварелідзе. Чому?! А так вирішив Порошенко. Він обов’язково програє ці вибори, і він вже про це знає. Будьте готові до його істерії. Але поставити народ України на коліна і мене, грузинського українця, він не зможе". 

Приїхав на суд, щоб підтримати Давіда Сакварелідзе, і народний депутат України Юрій Дерев’янко. Він закликав суддю Гладишеву не виконувати злочинних вказівок з Банкової.

"Ми знаємо, що вони надходять, знаємо, що її пришвидшують, аби Давіда посадити на сім років. Але нас не залякати. Ми будемо продовжувати свою боротьбу. Давід ніяких злочинів не вчиняв, і всі ці судилища просто фарс", – заявив нардеп. 

На судове засідання з'їхалися також люди зі всієї України. Кажуть, таким чином хочуть продемонструвати владі, що українців не залякати ані судами, ані репресіями. Й обіцяють і надалі усіляко підтримувати Давіда Сакварелідзе. 

"Дивлячись на цей суд, я розумію, що в майбутньому студенти юридичного будуть вивчати цю справу як типовий приклад фальсифікації, упередженості і політичного переслідування", – говорить Дмитро з Івано-Франківська. 

Артем з Дніпропетровська каже, що сьогодні в Україні чомусь судять людину, яка просто перетнула кордон нібито незаконно, але чомусь не судять тих, які крадуть мільярди з кишень українців: "Хіба це нормально?! Я хочу підтримати Сакварелідзе. Проїхав більш як тисячу кілометрів, щоб підтримати людину, якій я вірю".

Судове засідання по справі Сакварелідзе перенесли на 27 квітня. Нагадаємо, йому інкримінують чотири злочини, скоєні начебто під час повернення Михайла Саакашвілі в Україну 10 вересня на українсько-польському кордоні.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: