fbpx

Суд не бачить потреби долучати до справи всіх, кому не байдужа доля "зеленої зони" біля озера у Франківську

Суспільство 15:06, 16.06, 2015

На засіданні в Івано-Франківському міському суді у справі за позовом Ріяфета Гасимова до міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса суд відмовився долучати активіста в якості третьої сторони.

З заявою про долучення до справи в якості третьої сторони, яка не висуватиме самостійних вимог, до суду звернувся франківчанин Артем Борзих. “Рішення суду впливає на мої права як мешканця міста на користування спільною зеленою зоною”, – мотивував громадянин.

Представник позивача заперечив щодо заяви, зазначивши, що потреби в залученні ще однієї “третьої сторони” немає. Представники Віктора Анушкевичуса і активіста Сергія Чирви, залученого в якості третьої сторони раніше, проти заяви не заперечували.

Суд відхилив заяву Борзих, оскільки вважає, що права громади достатньо представляє залучений до процесу міськвиконком і “потреби в залученні всіх мешканців міста немає”.

Як повідомляв КУРС, колишній підприємець Ріяфет Гасимов, який нещодавно очолив Департамент охорони довкілля ОДА, добивається в Івано-Франківському міському суді продовження договору оренди ділянки, на якій ПП “Вамбуд” зводить кілька багатоповерхівок. Термін дії договору закінчився у березні цього року. Під тиском громадськості, яка вимагає зупинити незаконну забудову рекреаційної території, міськвиконком рекомендував не продовжувати договір з Гасимовим. Івано-Франківська міська рада 26 травня також відмовила Гасимову у поновленні договору оренди землі поблизу міського озера.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: