fbpx

Суд повернув повноваження Супрун

Здоров'я 14:33, 14.02, 2019

Окружний адміністративний суд Києва вирішив скасувати попереднє рішення, яке забороняло Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.

Таке рішення суддя Сергія Каракашьян оголосив 14 лютого, пише УП.

Як писав КУРС, 5 лютого суд позбавив права Уляну Супрун керувати МОЗ. В мережі це викликало обурення українців.

"Суд ухвалив в задоволенні клопотань представників Кабінету міністрів та Супрун Уляни про скасування заходів забезпечення позову відмовити. Скасувати з власної ініціативи заходи забезпечення адміністративного позову, вжиті ухвалою Окружного адміністративного суду 5 лютого 2019 року", – сказав суддя.

Суддя-спікер установи Богдан Санін пояснив, що суд скасував рішення з власної ініціативи через прийняте 13 лютого рішення Кабінету міністрів, яким узаконюється право Супрун виконувати обов'язки міністра. Кабмін, за словами Саніна, врегулював всі претензії, пред'явлені Супрун.

Суддя 14 лютого повернувся з нарадчої кімнати, за його словами, щоб дослідити нові обставини справи, а потім знову пішов у нарадчу.

Про додаткове дослідження не знав захист Супрун, ймовірно, додаткове з'ясування обставин справи пов’язано з розпорядженням Кабміну від 13 лютого.

За словами Супрун, суд таким чином порушив процесуальні процедури, адже не повідомив, що вийде з нарадчої кімнати, щоби далі розглядати клопотання.

Адвокат Супрун Анатолій Гасюк заявив, що секретар суду повідомляла захисту про те, що суд 14 лютого буде лише оголошувати рішення.

Супрун заявила, що сподівається, що суддя буде ґрунтуватися лише на розглянутих на засіданнях твердженнях, без стороннього впливу.

Санін заявив, що Каракашьян був у нарадчій кімнаті 25 годин. За його словами, це нормально, коли суддя запитує і досліджує нові обставини, бо за час його перебування у нарадчій можуть змінитися фактичні обставини справи.

Супрун також подякувала Кабміну, який поновив її право на підпис документів, щоб не зупинити роботу МОЗ.

Нардеп Ігор Мосійчук як позивач заявляв, що сподівається на "правосудне" рішення суду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: