fbpx

Суд повернув тисменицькій громаді приміщення площею майже 70 квадратів

Суспільство 12:30, 02.09, 2015

Прокурор Тисменицького району звернувся до господарського суду в Івано-Франківської області з позовом до ПП "Корал" про повернення нежитлового приміщення балансовою вартістю 15 721,00 гривень.

Приміщення, яке стало предметом судового розгляду, розміщене на першому поверсі Тисменицької міськради. Позивач також вимагав виплатити громаді Тисмениці 8936,40 гривень за самовільне користування квадратними метрами.

11 січня 2011 року Тисменицька міськрада уклала з ПП "Корал" договір оренди на приміщення 67,7 м кв., яке розташоване на першому поверсі в будинку міської ради по вул. Галицька, 32. Термін договору закінчився 31 січня 2015 року. Підприємство "Корал" через суд намагалося продовжити дію договору ще на три роки. Поки тривали суди, орендар продовжував користуватися  площею у міськраді.

Так, позивач вказав на безпідставне використання відповідачем нежитлового приміщення, що також стало підставою нарахування ПП "Корал" неустойки  в розмірі 8936,40 гривень.

Суд зобов’язав підприємство "Корал" повернути приміщення громаді Тисмениці. Однак у частині вимог щодо стягнення неустойки позивачу відмовив.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: