fbpx

Суд повернув у власність держави 19 га землі на Прикарпатті

Суспільство 16:56, 25.12, 2015

Вищим господарським судом України задоволено касаційну скаргу прокуратури Івано-Франківської області та скасовано рішення апеляційної інстанції щодо визнання за суб'єктом господарювання права власності на земельні ділянки загальною площею 18,9 га.

Йдеться про ділянки під нежитловими будівлями та спорудами на території Рогатинського району. Так, прокуратурою Івано-Франківської області в інтересах держави здійснено вступ у господарську справу за позовом одного із суб’єктів господарювання, який вимагав визнати за ним право власності на цю землю, пише КУРС з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області у задоволенні позовних вимог відмовлено. Однак постановою Львівського апеляційного господарського суду прийнято нове рішення, яким задоволено позов суб’єкта господарювання та визнано за ним право власності на землю.

Щоб не допустити незаконне вибуття землі з державної власності, прокуратура пред’явила касаційну скаргу, яка рішенням Вищого господарського суду України задоволена. 

Таким чином, прокуратурою Івано-Франківської області попереджено незаконне вибуття з державної власності 18,9 га землі. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: